Projektowanie graficzne. Drukarnia.

Wizytówki, ulotki, teczki, plakaty, roll-upy, banery, folie

Informacje

 

Poniższe informacje pokazują tylko szacunkowy koszt projektów graficznych typowych produktów. Wszystko jest oczywiście kwestią porozumienia. Często przy większych nakładach koszt projektu jest już wliczony w cenę.

Koszt druku jest każdorazowo wyceniany indywidualnie na podstawie przesłanych przez Klienta danych odnośnie nakładu, papieru, uszlachetniania druku, terminu realizacji itp.

Przykładowe realizacje

 

Wizytówki

 

Niezbędne do kontaktu. Prestiżowe, eleganckie, drukowane na wysokiej jakości kredzie lub na kartonach ozdobnych. Opcjonalnie uszlachetnione folią mat lub błysk. Minimalne zamówienie – 100szt
Koszt projektu graficznego już od 70 zł netto.
Przy samodzielnym projektowaniu wizytówek zalecamy zapoznać się z tym poradnikiem.

Potrzebujesz na szybko wizytówek a nie masz projektu? Żaden problem.

 

Ulotki

 

Ulotka jaka jest każdy wie i najważniejsze że wciąż spełnia swoją rolę nośnika reklamy. Zwłaszcza wręczana na ulicy lub w centrach handlowych przez uroczo uśmiechnięte hostessy.
Druk na wysokiej jakości kredzie matowej.
Koszt projektu graficznego już od 200 zł netto i wpływ na cenę ma jego czasochłonność np. ulotki pizzerii za 200 zł nie damy rady zaprojektować.
Przy samodzielnym projektowaniu ulotek również zalecamy zapoznać się z tym poradnikiem.

 

Teczki firmowe

 

Teczka ofertowa o grubości grzbietu 4 mm jest w stanie pomieścić do 30 kartek papieru. Idealna na materiały szkoleniowe lub promocyjne.
Druk w pełnym kolorze na wysokiej jakości kredzie matowej 350g lub kartonie. Na wewnętrznej zakładce nacięcia umożliwiające wsunięcie wizytówki. Z zewnątrz opcjonalnie uszlachetniona folią matową lub błyszczącą.
Koszt projektu graficznego od 200 zł netto.

 

Plakaty

 

Potrzebujesz 1 szt plakatu w celu prezentacji na zjeździe lub konferencji? Lub może na przykład 100 sztuk promujących imprezę w Twoim mieście?
I jedno i drugie jest jak najbardziej do wykonania w krótkim czasie.
Druk offsetowy lub solwentowy w pełnym kolorze na wysokiej jakości kredzie.
Koszt projektu graficznego od 300 zł netto.

 

W zapytaniach dotyczących kosztów druku prosimy o podawanie możliwie dokładnych opisów (nakład, format druku, jedno- czy dwustronny kolor, rodzaj papieru, wymagania odnośnie terminu realizacji itp.)

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM